logo Lukáš SIMON.
 

 

 


Hrana listu
 Svatební kameraman Lukáš SIMON                          
stín řádku
 

 

Na této stránce nejste omylem.
Určitě bude svatba a vy hledáte kameramana, nemám pravdu? ;o)

Jmenuji se Lukáš Simon, jsem z Kostelce nad Orlicí, je mi něco okolo 40 let a první svatbu jsem natáčel když mi bylo asi 16 let. Popisovat co takový kameraman na svatbě dělá je asi zbytečné. Osobně jsem tichý pozorovatel co zaznamenává vše co se děje a ve skutečnosti o mé přítomnosti ani moc nevíte. Aspoň mi to teda každý říká ... Prakticky si toho za den ani moc neřekneme, abych nebyl případně ve videu slyšet. Hodně toho ale za celý den naběhám, budu vám všude v patách a s nepravidelnou pravidelností si hlídám místa na kterých se něco děje.

Svatební video beru jako koníček i zábavu. Tomu odpovídá pak i finanční odměna která je víceméně zanedbatelnou položkou svatebního dne a v celkovém výčtu cen budu až na konci .., ale samozřejmě se naplno věnuji tomu, abych předal video, které vás vrátí zpět do vašeho "dne D". Cena vás určitě zajímá a ideální bude mi nejdříve napsat datum plánované svatby, lokaci - odkud kam se pojede, atd ...

Jsem z Kostelce nad Orlicí, takže pokud hledáte svatebního kameramana z okolí, jako je třeba Rychnov nad Kněžnou, Týniště, Potštejn, Doudleby nad Orlicí, Vamberk, Častolovice, Choceň, apod. tak jsem vám plně k dispozici. Po dohodě samozřejmě přijedu třeba do Prahy.

Co a jak probíhá? Mám rád videa která mají děj, proto natáčení probíhá už od rána. Přijedu k vám okolo 8h, kdy je ještě relaitvně klid, ale začíná se vše připravovat, líčit a česat nevěsta, svědci, přijíždí první hosté, zdobí se auta, přemýšlí se honem na co všechno se zapomnělo, odjezd na obřad, pak důležité ANO, gratulace, odjezd na oběd, společné focení, zábava, hry, ... a většinou svatbu opouštím okolo 21h, kdy uznám že už mám dost materiálu, ale nedostatek energie a jsem unavený. 

Tím ale má práce nekončí. Naopak. Překopírovat vše do PC, roztřídit, sestříhat, přidat hudbu, fotky, ... Několikrát vše kontrolovat a ladit detaily. Většinou je svatební video hotové za 6-8 týdnů. Ano, není to nejméně, ale mám tři děti, chodím do práce a video nechci odfláknout ;o) Kdo si počká, ten se dočká.

Video natočené z celého dne má jedno velké kouzlo - nevěsta většinou neví co vše se děje venku a ženich neví, jak se připravuje na velký den jeho téměř manželka. Z videa se ale pak vše dozvíte ;o)

 

 

 

Často se dotazujete, jestli ...

Máš svoje auto?
- Ano, na svatbu jezdím svým automobilem ;o)

Kamera, foťák, dron?
- Natáčím videokamerou Sony v UHD 4K. Dron a focení nestíhám.

Jak dlouhé bude video?
- Z celého svatebního dne je většinou okolo 700 záběrů - cca 4h záznamu a 100 Gb dat. Výsledné video pro vás pak bude mít 15-20 minut. Pokud budete mít zájem o hrubý materiál, tedy všechny záběry i ty nepoužité, není to problém, stačí dodat disk s dostatečnou kapacitou.

 

 

 

Hrana listu

 


 Kontakty
stín řádku

   Ptejte se, pište, volejte. Možností je několik ;o)

   telefon: +420 605 588 897
   email: lukas.simon@tiscali.cz
   messenger: Lucaso.Simoni
 

   

 

 

 

Hrana listu
 A samozřejmě také na ukázku svatební video ...
      

   

   
   

 

   
 

© Lukáš SIMON    

mapa / sitemap